Alaşımlı Alüminyum Hadde Plakalar

Alüminyum Plaka

Aludur markamız altında üretimini yaptığımız 5083 alaşımlı alüminyum döküm plakasını max. 600 mm kalınlık, max. 2020 mm genişlik ve max. 4020 mm boyuna kadar üretimini yapabilmekteyiz.

Aludur Plus markamız ile  5083 alaşım hassas taşlanmış (frezelenmiş) alüminyum plakaları üretiyoruz. Yüksek yüzey kalitesiyle max 0.3 Ra pürüzlülük ile üretim gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca, 1 metrede +/- 0.1 Düzlemsellik toleransı ile kalitenin önemli olduğu sektörlerde kullanılmaktadır.

Ayrıca, 5083, 6061, 6082, 7075, Alumec 100 alaşımlı alüminyum plakalar stoklarımızda mevcuttur. Bu alaşımlı plakalar deterjan kutusu ve içecek plastik şişirme kalıplarında, yoğurt kaplarında, dolum ve paketleme makina ve kalıplarında, termoform makinelerinde strafor ve makinalarında kullanılmaktadır. Ek olarak, robot kollarında, otomotiv fikstürlerinde, oto ve uçak koltuk kalıplarında, savunma sanayinde, gemi ve tanker sanayisinde alüminyum plakalar kullanılmaktadır.


Alüminyum plaka kesim makinalarımız ile minimum 5mm kalınlıktan istenilen her boyutta malzemeyi +/- 0.2mm toleranslar ile kesebiliyoruz.


Stoktaki ürünlerimizin kesim aşamaları hali hazırda tamamlandığı için alüminyum plaka fiyatları özel kesim işlemlerine göre daha makul bir fiyattan satılmaktadır.


Detaylı Bilgi: www.aludur.com

E-Posta bilgilendirme listesine katıl