ALUDUR PLUS - Taşlanmış Alüminyum Plaka %12 indirim

Aludur Plus - Taşlanmış Alüminyum Plaka
Aludur
Temper
Kalınlık
En
Boy
KDV'li Toplam Fiyat 0,0
Aludur Plus - Taşlanmış Alüminyum Plaka

Taşlanmış Alüminyum Plaka

ALUDUR PLUS markamız altında markete sunduğumuz alaşım 5083 hassas taşlanmış alüminyum plakaların Türkiye’de tek üreticisiyiz. Yüksek yüzey kalitesiyle karakterize edilen bu plakalar max 0.3 Ra pürüzlülük üretilir. Ayrıca, 1 metrede +/- 0.1 mm düzlemsellik toleransı ile kalitenin önemli olduğu sektörlerde kullanılmaktadır. 


Taşlanmış Alüminyum Plaka Özellikleri

Özellikle fikstür malzemelerde kullanılan alaşım 5083 Aludur Plus hassas taşlanmış alüminyum plaka, mükemmel bir boyutsal stabilite ile karakterize edilmiştir. Özel bir ısıl işlem ile malzemenin iç gerilimi azaltıldığı için, hafif talaş kaldırma veta delik delme gibi işlemeler düzlemselliği bozmadan yapılabilir. Her plaka kalınlığı düzlemsellik, yüzey pürüzlülüğü bakımından denetlenmektedir.


Taşlanmış Alüminyum Plaka Ölçüleri

Kalınlık ölçüleri min. 5 mm ile max. 300 mm arasındadır. Max. 2020 mm genişlik ve max. 4020 mm boya kadar olan taşlanmış alüminyum plakaların üretimini yapabilmekteyiz. 


Taşlanmış Alüminyum Plaka Fiyatları

Websitemizde tam boy taşlanmış alüminyum plakalarımız teorik ağırlık (kg) üzerinden fiyatlandırılır. Tüm kesilmiş taşlanmış plakalarımız ise adet üzerinden fiyatlandırılır.  

E-Posta bilgilendirme listesine katıl