Aludur PLUS Taşlanmış Döküm Plakası

Aludur Plus | Taşlanmış Alüminyum Plaka


Aludur Plus markamız altında 5083 alaşım hassas taşlanmış alüminyum döküm plakaları üretiyoruz. Yüksek yüzey kalitesiyle max 0.3 Ra pürüzlülük ile üretim gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca, 1 metrede +/- 01. Düzlemsellik toleransı ile kalitenin önemli olduğu sektörlerde kullanılmaktadır.
 
Kesim işlemlerinde düzlemsellik ve yüzey kalitesinin önemli olduğu sektörlerde kullanılmaktadır.
 
Alüminyum plaka kesim makinalarımız ile minimum 5mm kalınlıktan istenilen her boyutta malzemeyi +/- 0.2mm toleranslar ile kesebiliyoruz. 5083 Alaşım Aludur Plus hassas taşlanmış alüminyum plaka, mükemmel bir boyutsal stabilite ile karakterize edilmiştir. Özel bir ısıl işlem ile malzemenin iç yapısı tamamen homojen hale getirilip, malzemenin iç stresi alınmaktadır. Her plaka kalınlığı düzlemsellik, yüzey pürüzlülüğü bakımından denetlenmektedir. Sevkiyat sürecinde koruma amaçlı iki taraflı PVC kaplanma yapılması mümkündür.
 
Stoktaki ürünlerimizin ebatlama aşamaları hali hazırda tamamlandığı için alüminyum plaka fiyatları özel kesim işlemlerine göre daha makul bir fiyattan satılmaktadır.
 
Özellikle fikstür ve aparat imalatında, paketleme makineleri ve diğer hafif makinelerin konstrüksyonunda yukarıdaki özellikler sayesinde tercih edilmektedir.
 
Detaylı Bilgi: www.aludur.comKullanım Alanları: 


- Uçak Sanayi İşleme Plakası

- Otomotiv İşleme Plakası ve Kalıp Plakası

- CNC Royter Plakaları

- Fikstür Plakaları

- Elektrik ve Elektronik Malzemeleri

- Gıda Makina İmalatı

- Isıtma ve Soğutma Panelleri

- Medikal Malzeme Kalıpları

- Paketleme Makinaları ve Kalıpları

- Plastik Parça Üretimi 

- Baskı Makinaları

E-Posta bilgilendirme listesine katıl