Alüminyum Levha

Alüminyum Levha
Kesilmiş
Temper
Kalınlık
En
Boy
KDV'li Toplam Fiyat 0,0
Alüminyum Levha

Alüminyum Levha


Sıcak hadde alaşımlı alüminyum levhalarımız eloksal kaplamaya uygundur ve otomotive sanayiinde kullanılmaktadır. Hafifleştirilmeye yönelik kullanılan bu spesifik alüminyum malzemeler özellikle kamyonların yakıt depolarında, otobüslerin kapılarında, bagaj kapaklarında ve ara paravanlarda kullanılmaktadır. Bu malzemeler rijit yapısından dolayı reklam sektöründe, trafik levhalarında, reklam panolarında, stand ve kiosk yapımlarında kullanılmaktadır. Ek olarak kesimi genellikle lazer ve su jeti ile yapılmaktadır. Alüminyum levhalara lazer kesimi için özel patlamayan tek taraflı PVC kaplama uygulanır. Ayrıca mukavemeti yüksek ve dekoratif özelliği olan çetalı alüminyum levhalar özellikle gemi sanayinde kullanılmak üzere stoklarımızda bulunmaktadır.

 

Stoktaki ürünlerimizin ebatlama aşamaları hali hazırda tamamlandığı için alüminyum levha fiyatlarımız özel kesim işlemlerine göre daha makul bir fiyattan satılmaktadır.

 

Ayrıca boy kesme makinamızla, 0.5-2.5mm x 500-1500mm x 250-4000mm ebatlarında  rulodan alüminyum levha kesme imkanımız bulunmaktadır.

E-Posta bilgilendirme listesine katıl