Alüminyum Levha

Alüminyum Levha
Kesilmiş
Temper
Kalınlık
En
Boy
KDV'li Toplam Fiyat 0,0
Alüminyum Levha

Alüminyum Levha
Alüminyum levhanın 5xxx serisi alüminyumın tüm ana pazarlarında kullanılmaktadır. Koroziyona karşı dayanıklığı, mukavemet özelliği, hafifliği ve işlenebilirliği ile otomotiv, gemi sanayi ve reklam sektörlerinde özellikle yaygın bir kullanımı vardır. 

Alüminyum Levha Ölçüleri

Hazır stoğumuzda 1,5 mm, 2 mm, 3 mm ve 3,5 mm kalınlıklarında ve 1500 x 3000 mm ölçülerinde alüminyum levhalar bulunmaktadır. Rulodan boy kesme hattımızda 2 mm ve 2,5 mm kalınlıklarında, 1000, 1250 ve 1500 mm genişliklerinde istenen boylarda kesim yapılarak alüminyum levha tedarik edilir.


Alüminyum Levha Fiyatları

Websitemizde alüminyum levhalarımız teorik ağırlık (kg) dan ziyade adet üzerinden fiyatlandırılır. Eğer tam bir palet almak istiyorsanız, şirketimiz ile iletişime geçiniz. Açılmamış paletler kilogram üzerinden fiyatlandırılır. 


Alüminyum Levha ve Rulo

Eloksal kaplamaya uygun olan, sıcak hadde alaşımlı alüminyum levhalar stoklarımızda bulunmaktadır. Hafifleştirilmeye yönelik kullanılan bu spesifik alüminyum malzemeler özellikle kamyonların yakıt depolarında, otobüslerin kapılarında, bagaj kapaklarında, otomotiv sektörde ve ara paravanlarda kullanılmaktadır. Bu malzemeler rijit yapısından dolayı, ek olarak reklam sektöründe, trafik levhalarında, reklam panolarında, stand ve kiosk yapımlarında kullanılmaktadır. Bu malzemelerin kesimi genellikle lazer ve sujeti ile yapılmaktadır. Stoklarımızda bulunan alüminyum levhalar lazer kesimi için özel patlamayan tek taraflı PVC kaplıdır.

Ayrıca mukavemeti yüksek ve dekoratif özelliği olan çetalı alüminyum levhalar özellikle gemi sanayinde kullanılmak üzere stoklarımızda bulunmaktadır.

Rulo boy kesme makinası yatırımımız ile sizlere artık istenilen boylarda malzemeler keserek hizmet etmekteyiz. Böylece standard ölçülerde malzeme almak yerine, istediğiniz boylarda kesim yaparak, fire mahliyetinizi azaltarak karlılığınızı artıracaksınız.

E-Posta bilgilendirme listesine katıl